Üldtingimused

www.vabadusepood.ee e-poe omanik on Numitor OÜ (registrikood 10381279), asukohaga VABADUSE 6, 92411 KÄRDLA, Eesti. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad e-poest  ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

Lepingu sõlmimine

Numitor OÜ ja kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Numitor OÜ arvelduskontole. Tooteid enne müügilepingu jõustumist ei saadeta.

Hind

www.vabadusepood.ee müüdavate toodete hinnad on märgitud kodulehel kõikide toodete juures. Toodete hinnad on esitatud eurodes. 

Toodete hinnale lisandub tellimuse vormistamise käigus Sinu poolt valitud tarneviisile vastav kauba kohaletoimetamise tasu. 

Tellimuse vormistamine

  • Vali meelepärane toode ja lisa toode ostukorvi.
  • Ostukorvis on võimalik tooteid juurde lisada, kustutada ja muuta.
  • Ostukorvi summade alt saab valida meelepärase tarneviisi. 
  • Tellimuse vormistamiseks vajuta nuppu „kinnita tellimus“.
  • Sinu tellimus tuleb Sulle mailile.
  • Tee tellimuse eest ülekanne.
  • Tellimus loetakse edukalt sooritatuks kui Teie makse on jõudnud Numitor OÜ arvelduskontole.
  • Täidame tellimuse 2-5 tööpäeva jooksul.
  • Tellimuse tühistamise soovi korral võta palun meiega ühendust info@vabadusepood.ee.

Tasumine

Veebikeskkonnas sooritatud ostude eest tasutakse 100% ettemaksuna.

Tellimuste eest saab tasuda  pangaülekandega Numitor OÜ arveldusarvele.

Postiteenus ja kohaletoimetamine

Kaupa tarnime Eestisse ja Soome. Soome tellimisel lisanduvad kauba kulule koheselt ka Itella postiteenuse kulud. 

Kauba tellimiseks väljaspoole Eestit palun võta meiega ühendust info@vabadusepood.ee

Toodete kohaletoimetamiseks kasutame Omniva, DPD ja Itella SmartPOST pakiautomaadite teenuseid. Samuti on võimalik kaupa tellida läbi Omniva postkontorite ja postipunktide. 

DPD postiteenus on kõige soodsam, sõltumata paki suurusest on hind püsivalt 2.36€. See summa tuleb koos kauba summaga tasuda Numitor OÜ arvele. Omniva ja Itella puhul saab postikulude eest tasuda paki kättesaamisel pakiautomaadis. 

Pakiautomaati tellides postitame paki 2-3 tööpäeva jooksul alates tellimuse esitamise päevast ja kaubad jõuavad kohale 2-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse täitmisest. Pakiautomaati tellimise teevad mugavaks nende head asukohad, pikad lahtiolekuajad ning järjekordade puudumine.

Paki saabudes pakiautomaati tuleb Teie mobiiltelefonile SMS-teade, milles on märgitud Teie poolt valitud pakiautomaadi asukoht ning uksekood paki kättesaamiseks.

Alatest 70€ tellimustele on kohaletoimetamine Eesti siseselt TASUTA.

Toodete saadavus

Numitor OÜ teeb kõik võimaliku, et e-poes märgitud laoseisud vastaksid tegelikkusele, kuid võib tekkida olukord, kus tootelehel märgitud laoseis ei ole õige. Kui oled tellinud toote, mis on tegelikult otsa saanud, siis võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust ning lepime kokku kõige sobivama lahenduse.

Tagastamine

Numitor OÜ on nõus tagasi võtma vaid tooteid, mis on algses pakendis ja kahjustamata. St. tooteid, mis on kasutatud, Numitor OÜ tagasi ei võta.

Tarbija peab kauba tagastamiseks esitama 14 päeva jooksul avalduse e-mailile info@vabadusepood.ee. Palume meile kirjutada kauba tellimuse number ja tagastatava kauba nimetus koos kaubakoodiga. Saadame vastu info, kuhu ja kuidas pakk saata ning jääme ootama e-mailile postituskviitungit kui kaup on teele pandud. Kauplejal on õigus keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni tarbija on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Raha tagasi saamine toodete eest on võimalik vaid juhul kui toode on tarnija poolt kahjustamata, kandmata ja originaalpakendis. Raha tagastatakse 7 päeva jooksul pärast kauba postituskviitungi esitamist või tagastatud kauba kättesaamist. Tagastus toimub samale arvelduskontole, millelt Klient tagastatava toote eest tasus.

Kauba tagastamise postikulud  kauba mittesobivuse korral  ja soodushinnaga toodete tagastamisel on kliendi vastutusel ja jäävad kliendi kanda, defektiga toodete puhul ja toote vahetamisel  tasub tagastatud kauba postikulud Numitor OÜ.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Numitor OÜ osas pretensioone, siis palume need saata e-kirjaga aadressile info@vabadusepood.ee või helistada telefonil 4622742

Numitor OÜ-l on vastavalt Tarbijakaitseseadusele kohustus vastata kirjalikult 15 päeva jooksul.

Vastutus ja vääramatu jõud

Numitor OÜ vastutab Sinu ees ning Sina vastutad Numitor OÜ ees teisele poolele käesoleva lepingu tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

Numitor OÜ ei vastuta Sulle tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Numitor OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist Numitor OÜ ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).
Numitor OÜ ei vastuta toote kadumise või kahjustumise eest, mis on toimunud pärast toote üleandmist vedajale.
Numitor OÜ vastutab Sinu ees toote müügihinna ulatuses. Numitor OÜ

Shopping Cart
Scroll to Top
Scroll to Top