Aknakraabits 10cm Unger

19,00

tk.

Saadavus: 1 laos

Tootekood: T1030332 Kategooria:

Unger ErgoTec klaasikraabitsat saab kasutada käsitsi või ka varre otsas. Sellel on mugav, ergonoomiliselt kujundatud käepide, mis tagab mugavakasutamise. Sellel on pööratav kahe teraga tera, mis sobib ideaalselt suurte pindade puhastamiseks ning värvi, kleebiste jms maha kraapimiseks. See kaabits lukustub kindlalt uuema stiili Ungeri varre otsa. See hoiab ära tööriista tahtmatu kukkumise töö tegemise ajal.

Tulen ise järgi

Tulen ise Vabaduse Poodi tellimusele järgi. Kauplus asub aadressil: Vabaduse 6 (sanitaartehnika) ja Vabaduse 8 (elektrikaubad) Kärdlas Hiiumaal. Avatud E-R 8.00-18.00 ja L 10.00-14.00..

Pakiautomaat

Kauba kohaletoimetamine Omniva pakiautomaati. Pakiautomaati mahuvad saadetised, mille mõõtmed koos pakendiga on maksimaalselt 39 x 38 x 64 cm ja kaalult kuni 30 kg. Kui toode ei mahu pakiautomaati, võetakse kliendiga ühendust, et leppida kokku, kuidas kaup kliendini toimetada. Kaup postitatakse peale makse teostamist.

Tarne pakiautomaati 4,50€

Kulleriga Hiiumaal ja mujal Eestis

Suuremõõtelise kauba puhul võetakse kliendiga ühendust ja lepitakse kokku, kuidas kaup kliendini toimetada. Hiiumaa piires kasutame kohaliku transporti, mujale Eestisse toob kauba kohale Omniva kuller. Kauba kannet tuppa või korteriukseni teenus ei sisalda.

Tarne maksumus kokkuleppel

Kauba eest tasumine toimub arve alusel. Arve väljastatakse 1 tööpäeva jooksul peale tellimuse esitamist. Arvet ei väljastata automaatselt. Enne arve väljastamist kontrollitakse kauba olemasolu, kuna tegemist kaupluses müügil oleva kaubaga.

Shopping Cart
Scroll to Top
Scroll to Top